dnes otevřeno8.00 - 16.00
info@zahradnictvikyvala.cz
Tel.: 571 633 084

Keřové a stromkové růže
Sazenice růží jsou připraveny!!! Níže najdete seznam odrůd, které jsou k dispozici. Sazenice jsou v květináčích a cena je 120,-
Velkokvěté růže

Velkokvěté růže jsou určeny zejména k řezu, ale samozřejmě i jako ozdoba zahrady. Pokud mají růže kvalitní péči (hnojení, zálivka, kvalitní substrát určený pro pěstování růží) bohatě kvetou celé léto.Mnohokvěté růže - polyanthyPokryvné (kobercové) růžePnoucí (popínavé) růžeSadové růžeStromkové růže, prodej stromkových růží

V našem zahradnictví nabízíme stromkové růže v širokém sortimentu od podzimu (prostokořené) až do léta. Na jaře a v létě nabízíme stromkové růže v kontejnerech, tudíž je můžete vysazovat i mimo hlavní sezonu.

Stromkové růže mají silné kmínky a 2 rouby, proto budete mít krásný koš květů ihned po výsadbě.

Stromkové růže je třeba samozřejmě na zimu dobře ochránit před mrazem. Jak růže správně vysadit a jak je ochránit před mrazem Vám samozřejmě rádi vysvětlíme a ukážeme v našem zahradnictví.

Na podzim a na jaře stromkové růže posíláme i na dobírku. Objednávky / rezervace můžete posílat již teď s tím, že Vám stromkové růže je samozřejmě pošleme až to dovolí počasí.
Anglické růžeZahradnictví Kývala Nad Zahradnictvím 360
756 63 Krhová

Tel: +420 731 44 32 32